

Manufacturer: MACOM Technology Solutions
Categories: RF FETs, MOSFETs
Quality Control: Learn More
| Packaging | Tray |
| Package / Case | - |
| Current Rating (Amps) | - |
| Frequency | 0Hz ~ 4GHz |
| Power - Output | - |
| Gain | 13dB |
| Technology | HEMT |
| Noise Figure | - |
| Supplier Device Package | - |
| Voltage - Rated | 100 V |
| Voltage - Test | 28 V |
| Current - Test | 225 mA |