51.4-ND-22-SW
Banner
productimage
51.4-ND-22-SW
MAGNET 0.866""D X 0.236""THICK RND
Manufacturer: J.W. Winco
Categories: Multi Purpose Magnets
Quality Control: Learn More
Magnet Neodymium Iron Boron (NdFeB) 0.866"" Dia x 0.236"" H (22.00mm x 6.00mm)
Additional Information
Technical Details:
PackagingBox
MaterialNeodymium Iron Boron (NdFeB)
ShapeRound
Operating Temperature80°C (TA)
Size0.866"" Dia x 0.236"" H (22.00mm x 6.00mm)