

Manufacturer: Harris Corporation
Categories: DSP (Digital Signal Processors)
Quality Control: Learn More
| Packaging | Bulk |
| Package / Case | 24-DIP (0.300"", 7.62mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Interface | - |
| Type | Luminance/Chroma Processor |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Non-Volatile Memory | - |
| On-Chip RAM | - |
| Voltage - I/O | - |
| Voltage - Core | 12V |
| Clock Rate | - |
| Supplier Device Package | 24-PDIP |