

Manufacturer: CML Micro
Categories: Audio Special Purpose
Quality Control: Learn More
| Packaging | Tube |
| Package / Case | 24-SSOP (0.209"", 5.30mm Width) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Function | Frequency Domain Scrambler |
| Interface | Serial |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 3.75V |
| Specifications | - |
| Applications | Communication Systems |
| Supplier Device Package | 24-SSOP |
| Number of Channels | 3 |