

Manufacturer: Broadcom Limited
Categories: RF Multiplexers
Quality Control: Learn More
| Packaging | Bag |
| Package / Case | 3-CSP |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Type | Duplexer |
| Frequency Bands (Low / High) | 1.92GHz ~ 1.98GHz / 2.11GHz ~ 2.17GHz |
| Low Band Attenuation (min / max dB) | 53.00dB / - |
| High Band Attenuation (min / max dB) | 41.00dB / - |
| Return Loss (Low Band / High Band) | 20.0dB / 16.0dB |