

Manufacturer: Broadcom Limited
Categories: RF Multiplexers
Quality Control: Learn More
| Packaging | Bulk |
| Package / Case | 8-VQFN Exposed Pad, CSP |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Type | Duplexer |
| Frequency Bands (Low / High) | 880MHz ~ 915MHz / 925MHz ~ 960MHz |
| Low Band Attenuation (min / max dB) | 45.00dB / 55.00dB |
| High Band Attenuation (min / max dB) | 44.00dB / 56.00dB |
| Return Loss (Low Band / High Band) | 10.0dB / 10.0dB |