

Manufacturer: Broadcom Limited
Categories: RF Multiplexers
Quality Control: Learn More
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | 9-SMD, No Lead |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Type | Duplexer |
| Frequency Bands (Low / High) | 2.5GHz ~ 2.57GHz / 2.62GHz ~ 2.69GHz |
| Low Band Attenuation (min / max dB) | 45.00dB / 63.00dB |
| High Band Attenuation (min / max dB) | 45.00dB / 60.00dB |
| Return Loss (Low Band / High Band) | 10.0dB / 9.0dB |