

Manufacturer: Broadcom Limited
Categories: RF Multiplexers
Quality Control: Learn More
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | 9-SMD, No Lead |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Type | Duplexer |
| Frequency Bands (Low / High) | 1.85GHz ~ 1.915GHz / 1.93GHz ~ 1.995GHz |
| Low Band Attenuation (min / max dB) | 44.00dB / 70.00dB |
| High Band Attenuation (min / max dB) | 48.00dB / 67.00dB |
| Return Loss (Low Band / High Band) | 9.0dB / 8.0dB |