

Manufacturer: Broadcom Limited
Categories: RF Multiplexers
Quality Control: Learn More
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | 9-SMD, No Lead |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Type | Duplexer |
| Frequency Bands (Low / High) | 1.71GHz ~ 1.785GHz / 1.805GHz ~ 1.88GHz |
| Low Band Attenuation (min / max dB) | 45.00dB / 65.00dB |
| High Band Attenuation (min / max dB) | 45.00dB / 58.00dB |
| Return Loss (Low Band / High Band) | 12.0dB / 9.0dB |