

Manufacturer: Broadcom Limited
Categories: RF Multiplexers
Quality Control: Learn More
| Packaging | Bag |
| Package / Case | 6-SMD, No Lead |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Type | Quintplexer |
| Frequency Bands (Low / High) | 824MHz ~ 894MHz / 1.85GHz ~ 1.99GHz |
| Low Band Attenuation (min / max dB) | 55.00dB / - |
| High Band Attenuation (min / max dB) | 50.00dB / - |
| Return Loss (Low Band / High Band) | 17.0dB / 15.0dB |