

Manufacturer: BeRex Inc
Categories: RF FETs, MOSFETs
Quality Control: Learn More
| Packaging | Tray |
| Package / Case | Die |
| Current Rating (Amps) | 620mA |
| Frequency | 26GHz |
| Power - Output | 4W |
| Gain | 10.5dB |
| Technology | HEMT |
| Noise Figure | - |
| Supplier Device Package | Die |
| Voltage - Rated | 90 V |
| Voltage - Test | 28 V |
| Current - Test | 40 mA |