

Manufacturer: Analog Devices Inc.
Categories: RF Detectors
Quality Control: Learn More
| Packaging | Strip |
| Package / Case | 10-WFDFN Exposed Pad, CSP |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Frequency | 2GHz ~ 76GHz |
| Accuracy | - |
| RF Type | Radar |
| Voltage - Supply | 3.15V ~ 5.25V |
| Input Range | -25dBm ~ 15dBm |
| Supplier Device Package | 10-LFCSP-WD (3x2) |
| Current - Supply | 28.6 mA |