

Manufacturer: Analog Devices Inc.
Categories: RF Detectors
Quality Control: Learn More
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | 6-PowerUDFN, CSP |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Frequency | 500MHz ~ 43.5GHz |
| Accuracy | - |
| RF Type | General Purpose |
| Voltage - Supply | 4.75V ~ 5.25V |
| Input Range | -30dBm ~ 15dBm |
| Supplier Device Package | 6-LFCSP (2x2) |
| Current - Supply | 2 mA |