

Manufacturer: Analog Devices Inc.
Categories: RF Detectors
Quality Control: Learn More
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | 16-WFQFN Exposed Pad, CSP |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Frequency | 0Hz ~ 6GHz |
| Accuracy | ±1dB |
| RF Type | - |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Input Range | -30dBm ~ 15dBm |
| Supplier Device Package | 16-LFCSP (3x3) |
| Current - Supply | 4 mA |