

Manufacturer: Analog Devices Inc.
Categories: RF Detectors
Quality Control: Learn More
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | 6-UFBGA, WLCSP |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Frequency | 450MHz ~ 6GHz |
| Accuracy | ±0.25dB |
| RF Type | CDMA, QPSK, W-CDMA |
| Voltage - Supply | 2.5V ~ 3.3V |
| Input Range | -25dB ~ 15dB |
| Supplier Device Package | 6-WLCSP (0.91x1.39) |
| Current - Supply | 1.8 mA |