

Manufacturer: Agere Systems
Categories: Telecom
Quality Control: Learn More
| Packaging | Bulk |
| Package / Case | 352-BBGA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Function | Framer |
| Interface | E1, T1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply | 3.14V ~ 3.47V |
| Current - Supply | - |
| Supplier Device Package | 352-PBGA (35x35) |
| Number of Circuits | 8 |
| Power (Watts) | 1 W |